Programista Java - Lublin

  • Lublin
  • Umowa o pracę

Aktualnie prowadzimy bardzo rozbudowany projekt ze współpracą z innowacyjną instytucją -  która wywodzi się z sektora publicznego, jednak jest w trakcie transformacji w kierunku software house. Tworzymy produkty umożliwiające sprawną komunikację z sektorem publicznym oraz całkowicie autorskie, komercyjne projekty.

Wymagania i obowiązki

Jeśli chodzi o wymagania, które pokazują również technologie jakie będą wykorzystywane w projekcie, to poszukujemy osób ze znajomością:
- metodologii wytwarzania oprogramowania
- zagadnień i praktyki używania JPA oraz Hibernate
- wybranych technologii: jBoss, EJB 3, AJAX, JSF 2, Web Services, JUnit, Git
- wzorców projektowych Java używanych przy tworzeniu rozbudowanych aplikacji oraz zagadnień związanych z J2EE w klastrze aplikacyjnym
- XML/XSLT, jQuery oraz frameworków minimum JSF typu PrimeFaces 3.5+, SQL oraz baz danych (np. PostgreSQL, Oracle)

Zakres obowiązków:
- pisanie kodu źródłowego systemu tworzonego od podstaw
- pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi
- praca zgodna z metodyką S​c​rum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)
- tworzenie dokumentacji w kodzie źródłowym (Javadoc) i dokumentacji eksploatacji
- aktywny udział w wymianie wiedzy wewnątrz zespołu, m.in. poprzez:
udział w szkoleniach technicznych
opisywanie dobrych praktyk w zespołowej bazie wiedzy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Długofalową i stabilną współpracę (do końca świata i jeden dzień dłużej :)
  • Nowocześnie wyposażone biura
  • Pozytywną atmosferę w zespole

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Po prostu do nas dołącz...
Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły;
Zobacz co się u nas dzieje na:

Zostaliśmy Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce według badania AudIT Computerworld - TNS 2015!