End-to-end Developer - Nr ref. (53/57)

  • Kraków
  • do 4500 zł netto
  • Umowa o pracę

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za tworzenie oprogramowania oraz projektowanie architektury systemów, serwisów i aplikacji www.

Wymagania i obowiązki

Wymagania
• Minimum 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych,
• Bardzo dobra znajomość PHP,
• Praktyczna znajomość JavaScript oraz SQL,
• Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3,
• Język angielski na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Mile widziane
• Znajomość AJAX, XML oraz Linux.

Oferujemy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom,
• Możliwość rozwoju poprzez udział w konferencjach i spotkaniach branżowych,
• Elastyczne godziny pracy,
• Gwarantujemy umowę o pracę, ale umożliwiamy też inne formy zatrudnienia,
• Oferowane wynagrodzenie: 5000 - 6000 PLN brutto.

Oferujemy

  • Zarekomenduj znajomego i zdobądź 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

O Infolet

Create RealITy - Join Our Team
Zarekomenduj znajomego do pracy na stanowiska na które poszukujemy i zdobądź nagrodę w wysokości 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

Infolet jest polską firmą, która od 2005 r. współpracuje z globalnymi korporacjami, jak również klientami z Polski. Nasi specjaliści realizują projekty IT dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. W kwietniu 2013 założyliśmy Fundację Infolet – Młodzi w IT, której celem jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.