Programista/Architekt PHP

  • Wrocław
  • do 10000 zł netto
  • Umowa o pracę

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od kilkunastu lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, dynamicznie się rozwijającej firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: 8101/PHP

Oferujemy:

  • ciekawą pracę dla znanego i dynamicznie rozwijającego się serwisu
  • wyzwania zawodowe zapewniające podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę, lub samozatrudnienie
  • wynagrodzenie w przedziale 6000 – 12000 Brutto negocjowane indywidualnie w zależności od doświadczenia

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języków PHP, MySQL, JavaScript, CSS, mongoDB
  • znajomość przynajmniej jednego frameworka PHP (preferowany Yii)

Obowiązki:

  • projektowanie i programowanie nowych funkcjonalności serwisów internetowych

Informacje o rekrutacji

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail:

[email protected]