Programista/Architekt PHP

Experum HR

do 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od kilkunastu lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dla naszego Klienta, dynamicznie się rozwijającej firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: 8101/PHP

Oferujemy:

  • ciekawą pracę dla znanego i dynamicznie rozwijającego się serwisu
  • wyzwania zawodowe zapewniające podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę, lub samozatrudnienie
  • wynagrodzenie w przedziale 6000 – 12000 Brutto negocjowane indywidualnie w zależności od doświadczenia

Wymagania

Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języków PHP, MySQL, JavaScript, CSS, mongoDB
  • znajomość przynajmniej jednego frameworka PHP (preferowany Yii)
Obowiązki:

  • projektowanie i programowanie nowych funkcjonalności serwisów internetowych