Młodszy programista (SQL, Java)

ValueTank Sp z o.o.

3 000 - 4 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

W ramach rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby, która dołączy do naszego teamu programistycznego w ramach długofalowej współpracy.

Oferujemy:

• dogodne warunki zatrudnienia
• uczestnictwo w ciekawych projektach
• pracę w młodym i ambitnym zespole
• przyjazną atmosferę pracy

Zapraszamy serdecznie programistow zainteresowanych możliwością rozwoju w zakresie aplikacji bazodanowych oraz języka Java

Wymagania

Wymagania
• Dobra znajomość SQL: mile widziane doświadczenie z MS SQL Server
• Znajomość języka Java: mile widziana znajomość frameworku GWT
• Znajomość tematyki programowania webowego (HTML, CSS, Tomcat lub odpowiedniki)
• Mile widziana znajomość Jasper Reports Zakres obowiązków:
• Tworzenie i wdrażanie aplikacji webowych w technologii Java + SQL
• Rozwijanie platformy do szybkiego tworzenia aplikacji webowych
• Serwisowanie aplikacji
• Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Telefon służbowy
  • lużna atmosfera

O ValueTank Sp z o.o.

Profesjonalnie ale na luzie
ValueTank jest dostawcą usług doradczych oraz rozwiązań informatycznych wspierających najważniejsze obszary zarządzania przedsiębiorstwem. Tworzymy systemy BI oraz CPM, począwszy od pozyskania i oczyszczenia danych źródłowych, poprzez ich właściwe zagregowanie i przechowywanie, zarządzanie danymi referencyjnymi, aż po budowę zaawansowanych aplikacji raportowych i analitycznych, oraz systemów planowania i budżetowania, dostosowanych do potrzeb konkretnych użytkowników w organizacji.
Tworzymy i rozwijamy aplikacje webowe i bazodanowe wspierające funkcjonowanie przedsiębiorstw naszych Klientów w najważniejszych dla nich obszarach.