Programista/Programistka PHP

  • Kraków
  • do 6000 zł netto
  • Kontrakt

Jesteś kreatywny, a Twoja głowa nieustannie jest pełna pomysłów? Jesteś przekonany, że tworzysz świetny kod i na dodatek czerpiesz z tego satysfakcję? Właśnie na Ciebie czeka stanowisko w prężnie rozwijającej się firmie w centrum Krakowa!

Jako Programista PHP będziesz zajmował się rozwojem i utrzymaniem istniejącego kodu
oprogramowania oraz projektowaniem i implementacją nowych funkcjonalności!

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu w PHP ok. 2-letnie
  • Biegła znajomość języka PHP 5
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych (MVC)
  • Znajomość HTML/CSS w stopniu umożliwiającym wdrażanie/edycję widoków
  • Znajomość języka JavaScript wraz z frameworkiem jQuery
  • Umiejętność projektowania struktur relacyjnych bazy danych, znajomość MySQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją techniczną
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Umiejętność pisania bezpiecznego i przejrzystego kodu
Mile widziane:
  • Umiejętność pisania testów automatycznych (PHPUnit)
  • Znajomość IDE (preferowany NetBeans) i narzędzi wersjonowania (GIT)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomość frameworka Codeigniter

W ramach naszej współpracy oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko w prężnie rozwijającej się firmie
  • Nieustanne wyzwania, możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Stabilną formę zatrudnienia i pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Świadczenia pozapłacowe, opiekę medyczną oraz pakiety MultiSport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich kwalifikacji dodatkowo uzupełnianie premiami
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w komfortowym biurze w centrum Krakowa, w gronie nieprzeciętnych, młodych ludzi.

Czekamy na ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań. Wniesiesz do naszego zespołu nietuzinkowe pomysły otoczone aurą profesjonalizmu? Możesz być pewien, że docenimy Twój potencjał!

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier

O Intredo Media

Intredo Media powstało w oparciu o zamiłowanie do internetu i jego możliwości. Specjalizujemy się w planowaniu, wdrażaniu i optymalizacji internetowych kampanii reklamowych. Naszym celem jest tworzenie kampanii wycelowanych dokładnie w oczekiwania Twoich potencjalnych klientów.