Programista Python

Opis oferty

Firma Lemon Sky J. Walter Thompson rekrutuje!
Aktualnie poszukujemy kreatywnych programistów aplikacji internetowych po stronie serwera.

Wymagania i obowiązki

Czego oczekujemy?
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości języka Python,
  • praktycznej znajomości frameworka Django lub innego popularnego frameworka dla tego języka
  • umiejętności projektowania, optymalizacji oraz praktycznego wykorzystania relacyjnych baz danych,
  • doświadczenia w pracy z nierelacyjnymi bazami danych,
  • praktycznego doświadczenia w pracy z interfejsami komunikacyjnymi popularnych aplikacji internetowych,
  • praktycznej znajomości HTML/CSS/JavaScript na poziomie umożliwiającym integrację szablonów oraz wprowadzanie poprawek,
  • umiejętności pracy w zespole oraz praktycznej znajomości narzędzi ją wspomagających (SVN, Git),
  • chęci poszerzenia swojej wiedzy i rozwijania umiejętności,
  • kreatywności i zdolności analitycznego myślenia.

Poza pracami czysto programistycznymi liczymy na to, że będziesz w stanie pomóc nam w zakresie:

  • analizy wykonalności i ryzyka pomysłów kreatywnych
  • estymacji czasochłonności realizacji projektów
  • prac badawczych związanych z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi
Na co możesz liczyć?
  • bardzo dobre warunki pracy we wrocławskim oddziale firmy, z uwzględnieniem elastycznych godzin pracy oraz możliwości pracy zdalnej,
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • pracę przy ciekawych klientach dla renomowanych międzynarodowych klientów,
  • możliwość udziału w procesie realizacji projektów już na bardzo wstępnym etapie powstawania koncepcji a dzięki temu możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV na adres e-mail [email protected]

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prysznic