Business Development Manager

Kinetise Sp. z o.o.

Kinetise Sp. z o.o. Kinetise to usługa, dzięki której każdy może w szybki sposób zaprojektować, zbudować i opublikować aplikację mobilną, nawet nie umiejąc programować. W związku z dynamicznym rozwojem projektu i planami zawojowania światowego, szacowanego na 100 miliardów dolarów rynku tworzenia aplikacji mobilnych, poszukujemy zdolnych osób, chcących stać się ważnym ogniwem naszego ambitnego zespołu.

Poszukujemy silnie zmotywowanych Kandydatów, którzy mają odwagę i chęć podbijania świata z projekem Kinetise! Zapraszamy zarówno doświadczone osoby, jak i te, które mniejsze doświadczenie zrekompensują wybitnymi pomysłami, talentem i zaangażowaniem.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Obowiązki:
- sprzedaż Kinetise nowym oraz dotychczasowym klientom (głównie rynek agencyjny)
- nawiązywanie kontaktów i stała współpraca z Klientami
- definiowanie strategii produktu i cenowej
- przygotowywanie prezentacji i innych materiałów sprzedażowych

Wymagania:
- silnie rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
- umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb Klientów
- znajomość rynków: agencyjnego oraz IT
- doskonała znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- doświadczenie w sprzedaży projektów dedykowanego oprogramowania
- znajomość technik wizualizowania architektury oprogramowania (np. przy użyciu UML)
- biegła znajomość Axure, UXPin lub innych narzędzi do projektowania
- umiejętność tworzenia imponujących prezentacji PowerPoint/Keynote

Oferujemy:
- wzięcie udziału w projekcie mającym za cel fotel lidera rynku tworzenia aplikacji mobilnych wycenianego na 100 miliardów dolarów
- realny wpływ na rozwój projektu Kinetise
- dołączenie do fajnego zespołu
- bezustanną walkę o kolejne sukcesy
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

Dołącz do nas i podbij świat z Kinetise.

Miejsce pracy – Warszawa, Ursynów

Zachęcamy do przesyłania CV na jobs{at}kinetise.com