Programista Scala (gry wideo)

Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Język programowania

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Programista Scala (gry wideo)
Lokalizacja: Warszawa

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowym zespole
• Pracę w pełnym wymiarze godzin
• Możliwość pracy zdalnej przez okres kilku tygodni, następnie pracę w biurze w Warszawie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Forma zatrudnienia do uzgodnienia
• Uczestnictwo w największych imprezach branży gier wideo

Czekamy na Twoje CV!

Aplikuj bezpośrednio: http://interpermit.startpraca.pl/application/form/201801/0/1/

Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Wymagania

Wymagania: • Bardzo dobra znajomość Node.js
• Bardzo dobra znajomość języków programowania Java/JVM Scala oraz HTML5 pozwalająca na pracę z pluginami dla serwera mediów i warstwy back-endowej
• Dobra znajomość Sails.js + socket.io
• Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer — HTTP, Web Services, REST, JSON
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dyspozycyjność

Zadania:

• Tworzenie i rozwój back-endowej warstwy platformy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna