Młodszy Programista .NET / Junior .NET Developer

ZeroChaos Sp. z o.o.

Ciekawa praca dla absolwenta/studenta w pełnym wymiarze czasu. Jeśli programowanie w .NET jest dla Ciebie nie tylko metodą i środkiem na życie, ale również pasją, to ta oferta jest dostosowana do Ciebie. Jeżeli już na studiach realizowałeś projekt opierający się na bazie danych i potrafisz dobrze pisać w .NET, masz już doświadczenie, to prześlij swoje CV zanim inni Cię ubiegną. Dla naszego międzynarodowego Klienta w Warszawie poszukujemy Młodszego Programisty .NET

Zakres zadań:
Praca związana będzie z rozwojem oprogramowania do zarządzania danymi i dokumentacją oraz modyfikacją istniejących aplikacji wspierających projekty realizowane w firmie. Projekt, do którego szukamy nowego pracownika, współpracuje z zespołem w Rosji.
Start: od zaraz (ale również brane są pod uwagę osoby z miesięcznym okresem wypowiedzenia)

Klient oferuje:
• umowę o pracę
• praca w nowoczesnym biurowcu w dobrej lokalizacji w Warszawie z dogodnym dojazdem nawet komunikacją miejską
• duże możliwości rozwoju zawodowego, rozwój nie tylko kompetencji technicznych, ale i miękkich
• szkolenia specjalistyczne (szkolenia są dopasowywane do profilu stanowiska i planu rozwoju pracownika)
• kurs językowy (j. rosyjski)
• pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna i karta MultiSport

Wymagania

Wymagania:
• 1 rok doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem
• Programowanie w C# i bazy danych (znajomość środowiska Microsoft)
• Bardzo dobry angielski, rosyjski mile widziany

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub inna forma współpracy np. B2B
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna
  • Karta MultiSport

O ZeroChaos Sp. z o.o.

100% Transparency
ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz w USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 30 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 14 krajach.
Nasze innowacyjne technologie i strategie połączone z polityką całkowitej przejrzystości finansowej pozwalają na budowanie relacji między firmami a wartościowymi kandydatami i dostawcami oraz zdobywanie przewagi nad konkurencją poprzez przyciąganie i kierowanie najlepszymi i najbardziej doświadczonymi Specjalistami na rynku.

ZeroChaos w Polsce
W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm z takich sektorów jak IT, telekomunikacja, finanse, bankowość czy ubezpieczenia itd.
Poszukujemy Specjalistów oraz firm partnerskich w obszarze IT w całej Polsce. Oferujemy ciekawe i rozwojowe projekty u naszych czołowych Klientów. Misją ZeroChaos jest przedefiniowanie zatrudnienia w przedsiębiorstwach, czyniąc je bardziej dostępnym, elastycznym i efektywniejszym finansowo dla Specjalistów IT.