Programista Delphi

RESET2 Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 1992 Rok założenia firmy

  • http://www.reset2.pl WWW

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Podstawowy zakres zadań:

  • tworzenie aplikacji bazodanowych (MSSQL) w środowisku Delphi

Wymagania

Oczekiwania:
  • wyższe wykształcenie
  • znajomość środowiska Delphi
  • znajomość bazy danych Microsoft SQL
  • mile widziana ogólna wiedza z zagadnień kadrowo-płacowych
Oferujemy:

  • miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oferty zawierające oczekiwane wynagrodzenie prosimy przesyłać na adres: [email protected] Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującego zdania:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie Reset2 Sp.z o.o. (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 poz. 883)."

Metodologia pracy

O RESET2 Sp. z o.o.

Reset2 Sp. z o.o. to producent oprogramowania z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku IT.

Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych dla firm.

W naszej ofercie posiadamy systemy do kompleksowej obsługi przedsiębiorstw w zakresie rachuby płac, rozliczania podatku dochodowego oraz prowadzenia sprzedaży i gospodarki magazynowej.