Programista C/Java

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Zadaniem programisty będzie rozwijanie warstwy technologicznej, w oparciu o którą zbudowany jest system ERP. Zadania realizowane na tym stanowisku będą obejmowały programowanie w językach Java oraz C, a także testowanie oprogramowania.

Wymagania i obowiązki

Obowiązki:
  • programowanie
  • współpraca z testerami na etapie testowania zadania, poprawianie błędów
  • weryfikacja zgłoszonych błędów
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej
  • śledzenie rozwoju technologii informatycznych
Wymagania:
  • biegła umiejętność programowania w C oraz Java
  • znajomość SQL
  • znajomość systemów operacyjnych: Windows, Linux
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • wyższe wykształcenie informatyczne lub w trakcie studiów (5 rok)
Mile widziane:
  • znajomość MS SQL
  • umiejętność testowania aplikacji
  • umiejętność dokumentowania swojej pracy i dzielenia się wiedzą

Oferujemy

  • przyjazna atmosfera pracy
  • opieka medyczna
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • dofinansowanie nauki angielskiego w firmie
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych

O Macrologic SA

Macrologic jest producentem rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem. Dostarcza rozwiązania i usługi, które pozwalają gromadzić i analizować dane dotyczące sytuacji przedsiębiorstwa oraz automatyzują sposoby działania we wszystkich obszarach działalności i usprawniają wymianę informacji.

Głównym produktem firmy jest Xpertis — pakiet nowoczesnych rozwiązań informatycznych (z obszaru ERP, HRM, HCM, CRM, BI i innych) wspierających modelowanie procesów biznesowych realizowanych zarówno w zarządzaniu operacyjnym –— produkcja, logistyka, sprzedaż i marketing, jak i w działalności pomocniczej —– księgowość, płace, środki trwałe. Przy wykorzystaniu pakietu Xpertis wzbogaconego o system obiegu informacji Macrologic pomaga swoim klientom prognozować i planować przyszłe działania z wykorzystaniem pełnej wiedzy zawartej wewnątrz przedsiębiorstwa (finanse, controlling)
i zachowaniem norm jakościowych (zarządzanie jakością).

Informacje o rekrutacji

Życiorys prosimy wysyłać na adres: [email protected]  podając w temacie programista
_2014.