Programista .NET 7-9 tys. brutto umowa o pracę

5 000 - 7 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Dla Klienta- firmy z branży finansowej poszukujemy Programisty .Net zatrudnienie na cały etat (umowa o pracę).

Wymagania

Obowiązki
-tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii .NET 4.5 w oparciu o metodologię Agile -współpracę z analitykami biznesowymi oraz przedstawicielami biznesu przy definiowaniu wymagań biznesowych
-opracowywanie testów jednostkowych tworzonego oprogramowania
Oczekiwania
-ok. 1,5-3 lata doświadczenia w programowaniu w technologii ASP.NET, MVC
-znajomość SQL oraz baz danych MSQL
-bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na pracę w międzynarodowym zespole
-wyższe wykształcenie informatyczne (lub pokrewne) lub w trakcie studiów
-mile widziane doświadczenie z zakresu MVC 4, IoC/DI (StructureMap), FluentValidation, TDD, TFS, DDD, jQuery, knockuout
-samodzielność i inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy w grupie,
Oferta
-możliwość rozwoju zawodowego jako programista
-interesująca i ambitna praca w międzynarodowym środowisku
-przyjazna atmosfera pracy
-możliwość pracy w języku angielskim na co dzień