Programista PHP

Growth Poland Sp. z o.o.

5 000 - 7 000 zł netto

Baza danych
Narzędzia
Inne

Szanowni dla naszego klienta, firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko Programisty PHP:

Firma oferuje: - ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- realny wpływ na rozwój firmy

- pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz produktowych

Wymagania

Wymagania:
- znajomość PHP5
- znajomość HTML i JavaScript (AJAX)
- znajomość SQL z nastawieniem na bazę danych MySQL
- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych
- umiejętność komunikacji i pracy w zespole
- mile widziana znajomość systemu operacyjnego Linux

Zakres obowiązków:
- praca w zespole programistycznym rozwijającym Platformę LangLion
- projektowanie i wytwarzanie aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka PHP
- tworzenie, rozwój i optymalizacja procesów programistycznych