Programista PHP

  • Warszawa
  • 5000 - 7000 zł netto
  • Kontrakt

Szanowni dla naszego klienta, firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko Programisty PHP:

Firma oferuje:

- ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- realny wpływ na rozwój firmy

- pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz produktowych

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- znajomość PHP5
- znajomość HTML i JavaScript (AJAX)
- znajomość SQL z nastawieniem na bazę danych MySQL
- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych
- umiejętność komunikacji i pracy w zespole
- mile widziana znajomość systemu operacyjnego Linux

Zakres obowiązków:
- praca w zespole programistycznym rozwijającym Platformę LangLion
- projektowanie i wytwarzanie aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka PHP
- tworzenie, rozwój i optymalizacja procesów programistycznych

Informacje o rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: [email protected]