[Gdańsk] Senior C++ (Java) Developer z SQL

Experis IT
Język programowania
Baza danych
Inne

Naszym klientem jest światowy lider produkcji narzędzi i usług IT głównie wykorzystywanych w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, służby zdrowia, administracji publicznej oraz największych portali internetowych. Senior C++ (Java) Developer
Lokalizacja: Gdańsk
Nr ref.379126/113/JMI

Poszukujemy osób do projektu rozwijania oprogramowania dla odbiorców technicznych.

Zakres obowiązków:
• Rozwijanie funkcjonalności produktów firmy w języku C++ lub Java;
• Aktywny udział w projektowaniu rozwoju tworzonej platformy;
• Udział w całym procesie wytwarzania oprogramowania od analizy wymagań poprzez projektowanie do wdrożenia rozwiązania u klienta;
• Dbałość o dużą wydajność rozwiązania;
• Dbałość o jakość tworzonego kodu źródłowego: Code Review, Refactoring.

Oczekiwania:
• Bardzo dobra znajomość języka C++ lub Java poparta minimum 4 letnim doświadczeniem;
• Znajomość framework'ów: Tomcat, JSF lub Cassandra;
• Umiejętność programowania wielowątkowego;
• Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji webowych w technologiach: HTML, JavaScript, CSS;
• Dobra znajomość SQL;
• Samodzielność, wielozdaniowość, dokładność w wykonywaniu obowiązków;
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Mile widziane:
• Doświadczenia z wielowarstwowymi systemami rozproszonymi i Big Data;
• Znajomość sieci TCP/IP.

Oferta:
• Atrakcyjne warunki finansowe;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• W ramach pakietu socjalnego prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oszczędnościowy fundusz kapitałowy;
• Benefity: karta Multisport dla pracownika i najbliższej osoby, nauka angielskiego, możliwość korzystania z sal sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie udziału w wybranych wydarzeniach sportowych;
• imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin;
• Praca w ambitnym i zaangażowanym zespole;
• Dostęp do nowych technologii i możliwość rozwoju osobistego;
• Fun room: piłkarzyki; Xbox, darty.
• wiele innych inicjatyw wewnętrznych zależnych od pomysłowości pracowników.
Jeśli jesteś zainteresowany lub masz dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu oraz przesłania CV w języku angielskim na adres email z podaniem numeru referencyjnego w tytule widomości:

[email protected]

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"I hereby express my consent to process my personal data included in my job offer by ManpowerGroup Sp. z o.o. or any other entity of the ManpowerGroup for recruitment purposes and once the recruitment process is closed, I agree that ManpowerGroup Sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw, ul. Nowogrodzka 68 or any other entity of the ManpowerGroup places and processes my personal data in its database. I also express my consent to sending my personal data to third parties pursuant to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 (Journal of Laws of 2002, No. 101, position 926 as amended). I submit the data voluntarily. I have been informed about the right of access to the content of my data and about the possibility of correcting them."

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia 412. Typ oferty: praca stała.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.