Software Tester

Smart4Aviation
Baza danych
Inne

Smart4Aviation to firma założona z pasji dla lotnictwa i pomysłu, aby wykorzystać możliwości sieci w branży lotniczej. Doświadczenie i wiedza zarówno w dziedzinie aeronautyki i rozwoju oprogramowania czynią z nas najlepszym dostępnym dostawcą rozwiązań dla przemysłu lotniczego. Branża lotnicza należy do najbardziej wymagających klientów zarówno ze względu na złożoność procesów, jak i na procedury związane z bezpieczeństwem, dlatego przykładamy olbrzymią wagę do tworzenia oprogramowania najwyższej jakości.
W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko Testera Oprogramowania w celu wzmocnienia naszego zespołu Testerów. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie analizowanie wymagań, projektowanie, przeprowadzenie i utrzymanie przypadków testowych oraz analiza ich wyników.

Oferujemy:
• realny wpływ na wygląd oraz rozwój aplikacji,
• elastyczny czas pracy,
• cenimy „work and life balance",
• możliwość poznania najnowszych technologii,
• twórczą pracę w doświadczonym zespole,
• pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• ciekawą pracę nad prestiżowymi i innowacyjnymi projektami dla wiodących linii lotniczych,
• dofinansowanie do pakietów sportowych,
• pyszną kawę i inne benefity pozafinansowe. Wymagania:
• zdolności analityczne i kreatywność,
• podstawowa znajomość narzędzi i metod/technik testowania (w tym aplikacji webowych),
• wiedza z zakresu tworzenia scenariuszy i przypadków testowych,
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno słowną jak i pisemną,
• podstawowa znajomość SQL, XML, HTML, CSS,
• bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
• dociekliwość, spostrzegawczość, skrupulatność i dokładność.

Zakres obowiązków:
• analizowanie wymagań,
• projektowanie,
• przeprowadzenie i utrzymanie przypadków testowych,
• analiza ich wyników.

Mile widziane:
• znajomość narzędzi do automatyzacji procesu testowania.

Jak aplikować?
Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV oraz rozwiązania zadania testowego na adres: [email protected] w tytule wiadomości wpisując: Software Tester - Imię i Nazwisko - Kraków

Uprzejmie prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji oraz ich przechowywanie dla celów kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość narzędzi do automatyzacji procesu testowania. Zakres obowiązków:

Metodologia pracy

Oferujemy

  • karta multisport
  • nauka języka angielskiego
  • pyszna kawa
  • piłka nożna
  • eventy teamowe i firmowe
  • fantastyczna niekorporacyjna atmosfera pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • ubezpieczenie na życie

O Smart4Aviation

Sky is no longer the limit!
Smart4Aviation to firma założona z pasji dla lotnictwa i pomysłu, aby wykorzystać możliwości sieci w branży lotniczej. Doświadczenie i wiedza zarówno w dziedzinie aeronautyki i rozwoju oprogramowania czynią nas najlepszym dostępnym dostawcą rozwiązań dla przemysłu lotniczego. Branża lotnicza należy do najbardziej wymagających klientów zarówno ze względu na złożoność procesów, jak i na procedury związane z bezpieczeństwem, dlatego przykładamy olbrzymią wagę do tworzenia oprogramowania najwyższej jakości.