System Support Engineer - Nr ref. (2/131)

  • Kraków
  • do 6800 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • utrzymanie i wdrażanie systemu oraz monitorowanie aplikacji;
  • współpracę z zespołami inżynierów oprogramowania w zakresie rozwiązywania problemów i ich analizy z poziomu aplikacji i całego systemu;
  • zapewnienie sprawnej implementacji nowych rozwiązań;
  • kooperacja z managerami w obszarze ustalania procedur wdrożeniowych, harmonogramu, potrzeb projektu;
  • analizę techniczną na potrzeby produkcji oprogramowania;
  • opracowanie oraz wprowadzanie nowych rozwiązań dla poprawy działania aplikacji.

Wymagania i obowiązki

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne (informatyka lub pokrewne).
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy wsparciu aplikacji Java EE.
  • Bardzo dobra znajomość UNIX/Linux.
  • Bardzo dobra znajomość SQL.
  • Znajomość protokołów sieciowych.
  • Znajomość minimum jednego języka skryptowego.
  • Doświadczenie w pracy z JIRA, Bugzilla lub podobnymi narzędziami.
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami kontroli wersji (SVN, GIT).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w administracji Windows Server.
  • Znajomość baz danych: Oracle, SQL Server lub MySQL.
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami opartymi o Java EE (szczególnie Crucible, Jenkins/Hudson, Nexus lub Sonar, Ant lub Maven).

Oferujemy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i uczestniczenia w międzynarodowych projektach oferujących najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne.
  • Możliwość pracy zdalnej (home office).
  • Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności.
  • Forma zatrudnienia dopasowana do oczekiwań.
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę: 6000 - 8000 PLN brutto.
  • Możliwość nawiązania współpracy B2B.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta Multisport.

Oferujemy

  • Zarekomenduj znajomego i zdobądź 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

O Infolet

Create RealITy - Join Our Team
Zarekomenduj znajomego do pracy na stanowiska na które poszukujemy i zdobądź nagrodę w wysokości 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

Infolet jest polską firmą, która od 2005 r. współpracuje z globalnymi korporacjami, jak również klientami z Polski. Nasi specjaliści realizują projekty IT dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. W kwietniu 2013 założyliśmy Fundację Infolet – Młodzi w IT, której celem jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.