Senior Java Developer - Nr ref. (68/02)

  • Kraków
  • do 11000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój platformy do śledzenia fluktuacji na globalnym rynku aktywów finansowych.
Produkt pozwala na budowę wirtualnych oraz rzeczywistych portfolio inwestycyjnych. Posiada ponad 20 interface'ów do różnych systemów finansowych.
Rolą Senior Java Developera będzie implementacja nowych wymagań biznesowych. W projekcie pracuje 6 Java Developerów.

Wymagania i obowiązki

Wymagania
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java 1.6, min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z technologiami Spring, JSP
  • Doświadczenie w technologiach HTML / CSS / JavaScript oraz znajomość biblioteki JQuery
  • Dobra znajomość Maven 2, Unit Testing (mocking frameworks)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność oraz innowacyjność
  • Chęć podróżowania, wyjazd do Szwajcarii (Zurych) na okres 3-6 miesięcy

Mile widziane

  • Znajomość Handlebars template
  • Znajomość WebSphere 7

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę: 8 000 - 13 000 PLN brutto

Oferujemy

  • Zarekomenduj znajomego i zdobądź 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

O Infolet

Create RealITy - Join Our Team
Zarekomenduj znajomego do pracy na stanowiska na które poszukujemy i zdobądź nagrodę w wysokości 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

Infolet jest polską firmą, która od 2005 r. współpracuje z globalnymi korporacjami, jak również klientami z Polski. Nasi specjaliści realizują projekty IT dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. W kwietniu 2013 założyliśmy Fundację Infolet – Młodzi w IT, której celem jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.