iOS Developer - Nr ref. (67/03)

  • Kraków
  • do 9000 zł netto
  • Kontrakt

Opis oferty

Opis stanowiska
Tworzone przez nasz zespół aplikacje charakteryzują się niezrównaną użytecznością i świetnym, nowoczesnym designem i zawsze są odpowiedzią na potrzeby końcowego Klienta - użytkownika. Dołączając do naszego zespołu będziesz miał okazję pracować z zagranicznymi Klientami przy tworzeniu inteligentnych i przyjaznych rozwiązań. Główne zadania obejmują:

Główne zadania obejmują:
  • projektowanie i programowanie aplikacji tworzenie procedur,
  • widoków oraz optymalizacja wydajności,
  • ścisłą współpracę z teamem developerskim.

Wymagania i obowiązki

Wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji na iOS z użyciem języka Objective-C
  • Doświadczenie z iPhoneRuntime oraz znajomość frameworków Cocoa i UIKit
  • Świetna znajomość narzędzi XCode or AppCode
  • Umiejętność zastosowania OOP i MVC
  • Doskonałe umiejętności debugowania i rozwiązywania trudnych problemów
  • Doświadczenie w używaniu systemu kontroli wersji (GIT/SVN)
  • Posiadanie przynajmniej jednej aplikacji w App Store
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na inne platformy mobilne
  • Rozumienie idei responsive designu
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji mobilnych

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole realizującym projekty dla Klienta zagranicznego
  • Możliwość uczestniczenia w wyjazdach zagranicznych do naszych Partnerów
  • Praca w najwyższych standardach z najlepszymi specjalistami nowoczesnych technologii
  • Dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia
  • Wynagrodzenie w widełkach 4000 - 9000 PLN netto, lecz jeżeli zabłyśniesz swoimi umiejętnościami i doświadczeniem i zachwycisz zrealizowanymi projektami, chętnie porozmawiamy o Twojej propozycji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodnie zlokalizowane biuro, z łatwym i wygodnym połączeniem - 20 minut komunikacją miejską do centrum miasta
  • Świetna kawa i doborowe towarzystwo

Oferujemy

  • Zarekomenduj znajomego i zdobądź 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

O Infolet

Create RealITy - Join Our Team
Zarekomenduj znajomego do pracy na stanowiska na które poszukujemy i zdobądź nagrodę w wysokości 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

Infolet jest polską firmą, która od 2005 r. współpracuje z globalnymi korporacjami, jak również klientami z Polski. Nasi specjaliści realizują projekty IT dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. W kwietniu 2013 założyliśmy Fundację Infolet – Młodzi w IT, której celem jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.