Web Developer

Arpi Staffing Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który swoją działalność rozpoczął w Polsce w 2001 roku. Obejmuje spółki specjalizujące się w usługach księgowo-finansowych oraz kadrowych (rekrutacja i doradztwo personalne, zarządzanie personelem tymczasowym). Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków: tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych
implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML/CSS/JavaScript
integracja rozwiązań webowych z systemami CMS oraz CRM

Wymagania

Wymagania: 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość PHP
znajomość relacyjnych baz danych SQL
znajomość HTML (również standardu HTML 5), JavaScript, jQuery
umiejętność projektowania responsywnych i adaptowalnych aplikacji webowych
znajomość GIT/SVN
dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pakiet świadczeń pozapłacowych
pracę w młodym, międzynarodowym zespole
udział w nieszablonowych projektach informatycznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule "Web Developer"