PHP Developer

SDI Media A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

5 500 - 7 000 zł netto

Opis oferty

PHP developer
Dział: R&D
Lokalizacja pracy: Warszawa, ul. Wołoska 7
Wynagrodzenie: 5500 - 7000 PLN net

OFERUJEMY
• Umowę o pracę;
• Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności;
• Dostęp do karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego;
• Możliwość rozwoju umiejętności w obszarze web-developmentu;
• Stanowisko w przyjaznym, międzynarodowym środowisku;
• Zachowaną równowagę pomiędzy życiem osobistym a pracą (nadgodziny niemile widziane). Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Wymagania

OBOWIĄZKI
• Rozwój nowych aplikacji webowych zgodnie z nowoczesnymi standardami wytwarzania oprogramowania;
• Utrzymywanie istniejących aplikacji;
• Tworzenie dokumentacji technicznej;
• Udział w co 2 tygodniowych spotkaniach zespołu i dzielenie się wiedzą. WYMAGANIA
• Zaawansowana znajomość OOP, PHP 5, Symfony 2, MySQL, MSSQL, JavaScript, HTML 5, Webservices, Websockets, różnych technik optymalizacji;
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Znajomość PHP Symfony 2, Node.js, GIT, Mercurial, SOAP, XML;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Chęć do dzielenia się wiedzą z członkami zespołu.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Telefon służbowy

O SDI Media A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

SDI Media is the largest subtitling and language dubbing company for the entertainment industry. With offices in 34 countries, SDI Media provides localisation services in over 50 languages. This opportunity allows you to work with one of the fastest growing entertainment service companies in the world.