Programista PHP (front-end, back-end)

Sedlak & Sedlak

do 6 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Ciągle powiększamy zespół! Szukamy programisty/programistki, którego, której zadaniem będzie coś więcej niż tylko tworzenie kodu. Szukamy osoby, która, zrozumie nasz biznes i weźmie aktywny udział w projektowaniu nowych rozwiązań na potrzeby naszej firmy. Sedlak & Sedlak to najstarsza polska firma doradztwa HR. Jeżeli zaś chodzi o programowanie to mamy nadzieję, że Ty się na tym znasz.

Wymagania

Obowiązki:
- przebudowa serwisów i aplikacji internetowych firmy
- rozwój aplikacji internetowych do badań wynagrodzeń
- przygotowanie kodu portali firmy (2,2 mln odsłon/miesięcznie)

Oferujemy: - pracę w stabilnej organizacji o bardzo dobrej reputacji
- szybki sprzęt
- ciekawe wyzwania
- dużą dozę samodzielności
- pracę w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Królowej Jadwigi
- wynagrodzenie w zależności od kompetencji – do 6500 PLN brutto
- brak nadgodzin
- po okresie próbnym kartę Multisport oraz opiekę medyczną

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Prywatna opieka zdrowotna