Młodszy Programista ASP.NET

Cyclad
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.cyclad.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska:
Współudział w tworzeniu innowacyjnego produktu, który został wyróżniony na rynku w zakresie nowinek technologicznych!
Praca stała.
Zapewniamy:
-twórcze i samodzielne środowisko pracy
-swobodną atmosferę
-elastyczne godziny pracy
-możliwość rozwoju ciekawego i innowacyjnego produktu IT

Wymagania

-bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studiobardzo
-dobra znajomość C#
-dobra znajomość Entity Framework i Linqdobra
-znajomość Microsoft SQL Server
-doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych
-dobra znajomość JavaScript, jQuery i Json
-dobra znajomość HTML i CSS
-doświadczenie w administrowaniu IIS
-samodzielność, zaangażowanie i kreatywne podejście do rozwiązywanych problemów

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • praca w Maroku przez okres 6 miesięcy później możliwośc pracy w systemie home office lub w centrum K

O Cyclad

Cyclad is an international consulting company specializing in outsourcing and recruitment for the worldwide leaders in technology sector. We operate in 5 countries across 3 continents. We think and act globally and that is why our employees get so many development opportunities. Join our team!

For our Client, leading provider of advanced technology solutions for global leader in analytic data platforms, marketing and analytic applications, and consulting services, we are seeking for the big data specialist. We recruit also other candidates familiar with this technology and willing to develop in an international environment.