UX Designer

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

3 000 - 6 000 zł netto

Dla agencji interaktywnej poszukujemy kreatywnego Grafika Stanowisko: Designer

Lokalizacja: Warszawa Mokotów (blisko metra)

Oferujemy:

•forma współpracy B2B lub umowa o dzieło, umowa - zlecenie
•udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
•pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
•dogodną lokalizację (blisko Metra)
•pakiet socjalny zgodny z Twoimi potrzebami

Wymagania

Zadania:
•współtworzenie koncepcji serwisów z całym zespołem projektowym
•tworzenie makiet funkcjonalnych
•opracowywanie od strony graficznej realizowanych projektów
•dbałość o spójność graficzną projektu
•dbałość o użyteczność wykonywanych serwisów i aplikacji
•samodzielność w tworzeniu koncepcji graficznych
•ciągły kontakt z zespołem projektowym

Twój profil:

•doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby internetu (serwisy internetowe, platformy ecommerce, elementy social media, newslettery i inne elementy)
•doświadczenie w projektowaniu responsive design (popartym przykładami w portfolio)
•kreatywność popartej atrakcyjnym portfolio
•bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop (znajomość programów Illustrator oraz InDesign mile widziana)
•znajomość najnowszych standardów internetowych: usability, UX design, responsive design
•znajomość pojęć dotyczących budowy interfejsów, HTML, CSS, JS mile widziana
•bardzo dobrej znajomości zasad związanych z projektowaniem graficznym, użyciem typografii oraz kompozycji
•umiejętności pracy w zespole
•dobra znajomość języka angielskiego
•bardzo dobra organizacja pracy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna