Front-end JAVA Developer 10-13 tys. netto + VAT

Connectis Sp. z o.o.

10 000 - 13 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

W chwili obecnej prowadzimy projekt polegający na tworzeniu rozwiązań e-commerce zintegrowanych z systemami ERP w globalnych organizacjach. Z uwagi na długofalowość tego przedsięwzięcia poszukujemy prawdziwych pasjonatów programowania, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności przy wspóracy z międzynarodowymi zespołami.

Wymagania

Opis stanowiska:
- Tworzenie i rozwój aplikacji e-commerce w projektach globalnych
- Proponowanie innowacyjnych funkcjonalności do budowanych rozwiązań
- Ścisła współpraca z międzynarodowymi zespołami
- Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w Java
- Komercyjna znajomość technologii JEE, JSP, Spring, Struts
- Praktyczne doświadczenie w tworzeniu warstwy front-end
- Znajomość relacyjnych baz danych
- Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży IT
- Rozwój zawodowy i podnoszenie swoich kwalifikacji
- Udział w międzynarodowych projektach
- Praca z najnowszymi technologiami i narzędziami

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Multisport
  • Medicover

O Connectis Sp. z o.o.

Outsourcing specjalistów IT