Junior PHP Developer

Fuero Interactive

2 500 - 3 500 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Fuero Interactive to agencja interaktywna specjalizująca się w e-marketingu dla dużych klientów, jaki nowych start-up'ów. W związku z intensywnym rozwojem szukamy osoby na stanowisko Junior PHP Developer.

Zadania:
- tworzenie zaawansowanych oraz pełnych wyzwań serwisów i aplikacji internetowych
- praca w zespole projektowym
- projektowanie struktury serwisów internetowych
- programowanie obiektowe PHP
- tworzenie struktury baz danych (MongoDB lub MySQL)

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN, Mercurial)
- biegłość w obsłudze baz danych MySQL lub PostgreSQL
- znajomość programowania obiektowego PHP
- dobra znajomość HTML5, xHTML, JS, AJAX,
- podstawowa znajomość CSS
- teoretyczne podstawy modelu i metodyki MVC

Oferujemy:
- pracę w doświadczonym, energicznym zespole
- miłą atmosferę pracy w zgranym teamie
- dogodną lokalizację biura (zaraz przy metrze)
- adekwatne do posiadanego doświadczenia wynagrodzenie
- możliwość stałego rozwoju swoich umiejętności

Metodologia pracy

O Fuero Interactive

Fuero Interactive to agencja interaktywna specjalizująca się w realizacji projektów unijnych, jak również start-upów wraz z obsługą marketingową. Stanowi również interaktywne zaplecze dla Fuero Games, które zajmuje się tworzeniem cross-platformowych gier.