Senior Developer Java EE

IT Crowd

7 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Twoje obowiązki: - implementacja warstwy serwerowej aplikacji webowych oraz nadzór nad integracją z warstwą webową,

- review warstw serwerowej i klienckiej w projektach realizowanych przez firmę,

- zarządzanie zespołem juniorów,

- dbanie o rozwój merytoryczny zespołu.

Co oferujemy ?

- realizację Twojej pasji do programowania,

- 3-6 miesięczny kontrakt (na zasadach firma-firma) z możliwością przedłużenia,

- współpracę z klientami z całego świata,

- atrakcyjne zarobki,

- prawdziwie Agile'ową atmosferę,

- najnowocześniejsze technologie,

- ciekawe i ambitne wyzwania,

- komfortowe warunki pracy,

- możliwość pracy zdalnej.

Wymagania

Czego wymagamy? - PASJI do programowania,

- doskonałej znajomości JAX-RS 2, EJB 3.1, JPA 2, JTA, Maven, SQL,

- znajomości frameworków JS: AngularJS,

- bardzo dobrej znajomośći protokołu http,

- doskonałych umiejętności interpersonalnych,

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Praca odbywa się w biurze firmy w Tarnowie z możlwością pracy zdalnej.

Metodologia pracy

O IT Crowd

IT Crowd to drużyna pasjonatów programowania, skupionych na mistrzostwie w swoim rzemiośle i podejmujących ambitne wyzwania. W kwestii jakości nie ma u nas miejsca na kompromisy. Pracujemy dla klientów z całego świata, w najnowocześniejszych technologiach.

Działamy zgodnie z misją, którą najlepiej oddaje zdanie: Dążąc do mistrzostwa przekuwamy wizje w wysokiej jakości rozwiązania informatyczne.