Junior Project Manager

Vlog

Obecnie dla naszego klienta zlokalizowanego w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko Junior Project Managera.

Wymagania

Zakres obowiązków:
• bezpośrednia koordynacja działań w fazie projektowej, zarządzanie projektami (ustalenie celów, analiza kosztów, harmonogramy, budżety, podział projektów na poszczególne etapy, zbieranie danych, koordynacja projektów, testowanie);
• upewnianie się, że założone cele są spełnianie i zgodne z przewidzianym budżetem;
• bieżąca współpraca z innymi działami;
• dbanie o dokumentację projektową.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w zarządzaniu projektami lub analizie biznesowej);
• Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami oraz w identyfikacji i priorytetyzacji wymagań biznesowych;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Wykształcenie wyższe (np. o profilu informatycznym, administracyjnym bądź zarządzanie projektami);
• Umiejętności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
• Udział w ciekawych projektach dla prestiżowych klientów,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (dowolna forma współpracy),
• Ścieżkę kariery zawodowej w zarządzaniu projektami,
• Przyjazną atmosferę w pracy,
• Możliwość rozwoju zawodowego