Młodszy Programista Android

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Realizowane zadania:

• Tworzenie aplikacji dla systemu Android
• Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

• Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji dla systemu Android
• Umiejętność samodzielnego tworzenia aplikacji dla systemu Android
• Samodzielność, dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie interfejsu użytkownika oraz dokumentacji jak i swobodnej korespondencji e-mail

Firma oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
• Stabilne zatrudnienie
• Udział w ciekawych projektach
• Możliwość rozwoju