Programista PHP

Experis IT

7 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.
Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Nr ref : 776783/MALG/115 Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet socjalny
• Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

Wymagania

Wymagania : • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP
• Dobra znajomość MySQL i języka SQL
• Bardzo dobra znajomość HTML5,CSS3,JavaScript,JQuery
• Znajomość OOP
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność

Mile widziana :

• Znajomość sklepu Magento eCommerce

Zakres obowiązków:

• Projektowanie i rozwój platformy sprzedaży
• Programowanie aplikacji (frontend i backend)
• Dbałość o zachowanie wysokiej jakości wytwarzanego oprogramowan

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT