Tester penetracyjny (Pentester)

Hays Poland

300 - 500 zł netto

Baza danych
Inne

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy z sektora bankowego – poszukujemy osoby na stanowisko Tester penetracyjny (Pen Tester), lokalizacja: Katowice

Opis stanowiska:
-Wykonywanie testów bezpieczeństwa aplikacji biznesowych lub infrastruktury IT
-Ocena ryzyka wykrytych podatności oraz ich wpływu na aplikacje i infrastrukturę IT
-Współpraca ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie wdrażania wymogów i standardów bezpieczeństwa IT

Wymagania:

-Dobra znajomość zagadnień bezpieczeństwa na poziomie technicznym
-Dobra znajomość mechanizmów powstawania luk w aplikacjach webowych tj. SQL Injection, Cross-Site Scripting i innych zamieszczonych na liście OWASP Top 10 Vulnerabilites
-Umiejętności w zakresie wykorzystania wykrytych podatności
-Znajomość zagadnień związanych z powstawaniem luk bezpieczeństwa i ich przeciwdziałaniem na poziomie aplikacji oraz infrastruktury IT
-Znajomość zagadnień kryptografii
-Język angielski na poziomie dobrym (w mowie i w piśmie)

Mile widziane znajomość:

-Certyfikaty poświadczające zawodowe kompetencje i wiedzę
-Doświadczenie w pracy na stanowisku pentester, security expert
-Umiejętność pracy w reżimie projektowym
-Doświadczenie związane z pracą w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

-Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni
-Ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy
-Benefity na preferencyjnych warunkach m.in. Medicover, Multisport
-Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
-Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Medicover
  • Karta Multisport
  • ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy
  • możliwość udziału w konferencjach
  • wynagrodzenie płatne w przeciągu 14 dni

O Hays Poland