ASP.NET Developer

ManpowerGroup Solutions
  • Umowa o pracę Umowa

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny
w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, jednego z największych dostawców usług HR na terenie kraju, poszukujemy osób na stanowisko:

                                                                  ASP.NET Developer

Wymagania

Opis stanowiska: Tworzeniu aplikacji dla 2 milionów użytkowników, generujących dwa miliony odsłon dziennie
• Praca z relacyjnymi bazami danych o wielkości ponad 1 TB
Praca z najnowszymi technologiami i narzędziami np. Visual Studio 2012, .NET 4.5, Asp.Net MVC 4
• Praktyczne wykorzystanie SQL Integration Services, Reporting Services oraz Analysis Services
• Praca w metodologii SCRUM
• Mentoring oraz koordynowanie pracy innych członków zespołu

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość .NET (3 - 4 lata doświadczenia komercyjnego)
• Bardzo dobra znajomość technologii webowych, ASP.NET MVC (minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego)
• Doświadczenie w pracy z MSSQL
• Bardzo dobra znajomość T-SQL, SQL
• Znajomość CSS, JavaScript, jQuery, rabbitMQ
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Orientacja na cele biznesowe

Oferta:

• Prywatna opieka zdrowotna, grupowe ubezpieczenia na życie
Elastyczna forma zatrudnienia
• Kursy językowe
• Możlwość uzyskania dofinansowania szkoleń i certyfikatów
• Premie za osiągnięte wyniki
• Przyjazna i niekorporacyjna atmosfera
• Możliwość uczestnictwa w konferencjach
• Bogaty system kafeteryjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z numer referencyjnym ANET/43/097/MPO
na adres [email protected] o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"I hereby express my consent to process my personal data included in my job offer by ManpowerGroup Sp. z o.o. or any other entity of the ManpowerGroup for recruitment purposes and once the recruitment process is closed, I agree that ManpowerGroup Sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw, ul. Nowogrodzka 68 or any other entity of the ManpowerGroup places and processes my personal data in its database. I also express my consent to sending my personal data to third parties pursuant to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 (Journal of Laws of 2002, No. 101, position 926 as amended). I submit the data voluntarily. I have been informed about the right of access to the content of my data and about the possibility of correcting them."
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Agencja zatrudnienia 412. Typ oferty: praca stała

Metodologia pracy

O ManpowerGroup Solutions

ManpowerGroup Solutions jest częścią ManpowerGroup – światowego lidera innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, który od 2001 roku wspiera klientów i kandydatów w Polsce. Firma projektuje i dostarcza rozwiązania pomagające organizacjom osiągać lepsze wyniki finansowe, a kandydatom szybki rozwój kariery zawodowej w międzynarodowych korporacjach.