Game Developer

Cloud Technologies S.A.
Język programowania
Inne

Firma Cloud Technologies S.A., do nowo tworzonego zespołu, który zajmie się programowaniem gier mobilnych poszukuje Programistów.

Kogo szukamy?
Liczą się przede wszystkim Twoje umiejętności!
Szukamy osób, które chcą robić coś nowego, które chcą mieć wpływ na realizowane projekty oraz osób które mają własne pomysły i chciałyby realizować je bardziej komercyjnie ;)
Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą.
Cenimy sobie dobrą atmosferę w zespole i chęć rozwoju u każdego z członków naszego Teamu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko iOS/Android Game Developer.

-Jeśli robiłeś/robiłaś jakieś projekty tylko dla siebie i nie masz komercyjnego doświadczenia- dla nas to nie problem.
-Jeśli masz doświadczenie przy realizowaniu dużych projektów komercyjnych- też jesteś odpowiednią osobą :)

Wymagania

Zadania to między innymi:

-rozwijanie projektów mobilnych i cross-platformowych
-prototypowanie powstających idei
-utrzymywanie jakości produktów (w tym optymalizacja kodu, naprawianie błędów, przegląd kodu)
-wdrażanie i integracja produktów z zewnętrznymi serwisami partnerskimi (np. facebook)
-wprowadzanie nowych technologii.

Szukamy osób, które:

- bardzo dobrze znają język C#
- znają objective C
- posiadają umiejętność programowania w środowisku Unity
- posiadają umiejętność korzystania z systemów kontroli źródeł (np.: GIT)
- mają doświadczenie przy tworzeniu gier mobilnych na iOS/ Android
- mają doświadczenie w tworzeniu gier 2D, a doświadczenie przy tworzeniu gier 3D będzie dodatkowym atutem

Czemu warto do nas dołączyć?

Przede wszystkim będziesz miał/a możliwość pracy w fajnej, prężnie rozwijającej się firmie, która cały czas chce więcej i wspiera realizację dobrze zapowiadających się pomysłów.
Gwarantujemy też możliwość rozwoju i samodzielność w pracy przy realizowanych zadaniach/projektach.
Elastyczny czas pracy, to u nas standard, a nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy (okolice Nowego Światu).

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu- [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy