Młodszy Programista Java

ManpowerGroup Solutions
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja świadcząca usługi w sektorze finansowym. Obecnie poszukujemy młodych programistów gotowych do dołączenia do profesjonalnego zespołu developerów Java. Celem projektu jest usprawnianie wewnętrznej aplikacji webowej firmy.

Wymagania

Obowiązki:

• Projektowanie i programowanie aplikacji bankowych
• Analiza wyników i raportowanie rezultatów oraz analiza systemowa
• Sporządzanie dokumentacji technicznej aplikacji i baz danych
• Incident management

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie programistyczne w języku Java
• Umiejętność wyciągania zapytań SQL
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

• Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji
• Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku
• Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji; udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
• Bogaty pakiet bonusowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z numer referencyjnym JJD/43/097/MPO
na adres [email protected]  Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"I hereby express my consent to process my personal data included in my job offer by ManpowerGroup Sp. z o.o. or any other entity of the ManpowerGroup for recruitment purposes and once the recruitment process is closed, I agree that ManpowerGroup Sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw, ul. Nowogrodzka 68 or any other entity of the ManpowerGroup places and processes my personal data in its database. I also express my consent to sending my personal data to third parties pursuant to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 (Journal of Laws of 2002, No. 101, position 926 as amended). I submit the data voluntarily. I have been informed about the right of access to the content of my data and about the possibility of correcting them."
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Agencja zatrudnienia 412. Typ oferty: praca stała

Metodologia pracy

O ManpowerGroup Solutions

ManpowerGroup Solutions jest częścią ManpowerGroup – światowego lidera innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, który od 2001 roku wspiera klientów i kandydatów w Polsce. Firma projektuje i dostarcza rozwiązania pomagające organizacjom osiągać lepsze wyniki finansowe, a kandydatom szybki rozwój kariery zawodowej w międzynarodowych korporacjach.