Programista C#

1 500 - 3 000 zł netto

  • Umowa zlecenie Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Poszukujemy Programisty do pracy zdalnej (preferowane) lub w biurze (Łódź/Warszawa).
Do zadań Progamisty będzie należało rozwijanie istniejącej aplikacji i udział w tworzeniu dedykownaych rozwiązań.

Przy dłuższej współpracy możliwa praca na umowę o pracę.

Wymagania

Technologie :

•    C#.Net

•    ASP.NET MVC- wymagane również podstawy znajomości HTML i JS

•    MSSQL 2008+

•    UnitTests, IoC - chodzi o umiejętność pracy z takimi narzędziami

Dodatkowe biblioteki :

•     Devexpress - nie jest konieczna do podjęcia współpracy, ale będą wykorzystywane biblioteki tej firmy

Wymagania :

•    terminowość

•    otwartość na nowe technologie - w zależności od od dodatkowych projektów, mogą się pojawiać nowe biblioteki i rozwiązania

Zakres obowiązków :

•  tworzenie projektów dla klientów - kodowanie, dokumentacja, wsparcie we wdrożeniach

•  rozwój istniejącego modułu do wspomagania produkcji