Junior Java Developer

Altimi
Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego biznesowego Klienta – firmy wspierającej procesy biznesowe - poszukujemy obecnie Specjalistów na stanowisko: Junior Java Developer
(lokalizacja: Wrocław)

Uwaga: na bardzo podobne stanowisko poszukujemy Kandydatów dla Klientów z innych lokalizacji. Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
• Współpraca z wiodącymi firmami z branży IT
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń socjalnych

Wymagania

Obowiązki:
• Udział w procesie wytwarzania oprogramowania na potrzeby Klienta
• Pracę z dokumentacją techniczną
• Ścisłą współpracę z zespołem Oczekiwania:
• Doświadczenie w programowaniu (studenci ostatnich lat studiów mile widziani)
• Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze programowania
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile Widziane:
• Znajomość technik programowania obiektowego (np. Java/.Net)
• Znajomość języków skryptowych (HTML, CSS, JavaScript)

CV prosimy wysyłać na adres:
[email protected]
Numer kontaktowy: +48 722 363 728

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), prowadzonych przez ALTIMI z siedzibą we Wrocławiu."