Młodszy Programista J2EE

Monster Polska Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Monster Polska Sp. z o.o. wspiera jednego ze swoich klientów w poszukiwaniu ambitnych specjalistów z obszaru IT, gotowych do podjęcia współpracy w ramach stanowiska Młodszy Programista J2EE.
057LT (www.057lt.com) jest międzynarodową firmą specjalizującą się w rozwiązaniach IT, której wewnętrzny zespół specjalistów IT w ciągu ostatnich dwudziestu lat zrealizował ponad 300 projektów w całej Europie, dedykowanych głównie dla sektora finansowego. Jeśli chcesz uczyć się od najlepszych i aktywnie uczestniczyć w budowie struktur polskiego zespołu, dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę jako:

Miejsce pracy: Warszawa

Czego oczekujemy od Ciebie?

• Wykształcenia wyższego informatycznego
• Praktycznej znajomości Java i J2EE
• Znajomoci następujących technologii: Struts/Spring, SQL Server, Oracle, Websphere
• Mile widziane (choć niekonieczne) doświadczenie komercyjne w zakresie programowania z wykorzystaniem technologii J2EE
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (praca w miedzynarodowym teamie)

Wymagania

Zakres obowiązków: • Programowanie i rozwój aplikacji internetowych przy wykorzystaniu technologii Java i J2EE
• Integracja aplikacji korzystających zarówno z usług internetowych i niestandardowych interfejsów API
• Opracowanie front-end'u aplikacji internetowych z wykorzystaniem struktur, takich jak Struts czy Spring
• Budowa komponentów dostępu do danych, zapytań i procedur składowanych w platformach bazodanowych, w tym SQL Server i Oracle
• Wdrażanie aplikacji na serwerach aplikacji J2EE (WebSphere)
• Testowanie i debugowanie aplikacji dla nowych i istniejących kodu