Programista Java - Nr ref. (60/03)

  • Warszawa
  • 7000 - 8700 zł netto
  • Umowa o pracę

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • projektowanie i rozwój architektury systemu,
  • programowanie aplikacji w języku Java oraz SQL,
  • bieżąca analiza stanu systemu i przedstawianie wniosków,
  • uczestnictwo w procesach utrzymaniowych,
  • dbanie o rozwój środowiska systemów budowanych w zespole produktowym.

Wymagania i obowiązki

Wymagania
  • Minimum 2-letnie komercyjne doświadczenie w Javie,
  • Bardzo dobra znajomość frameworków Spring i Hibernate,
  • Dobrej znajomości programowania w TSQL (MySQL, PostgreSql),
  • Znajomość zagadnień wpływających na architekturę aplikacji webowych związanych z wykorzystaniem: systemów wysokiej dostępności i wydajności: clustrów serwerów, cache, loadbalancer, akceleratory itd.,
  • Znajomości stosowanych w Javie wzorców projektowych,
  • Praktyczna umiejętność pracy w środowisku Continuous Integration,
  • Znajomości biblioteki jQuery.
Mile widziane
  • Doświadczenie w projektowaniu lub pracy na rozwiązaniach chmurowych,
  • Doświadczenie w pracy z metodykami lekkimi (Scrum, Kanban),
  • Znajomość XML, HTML,
  • Znajomość UML.

Oferujemy
  • Pracę w dynamicznym zespole pasjonatów i ekspertów technologii,
  • Ciągłą styczność z nowoczesnymi rozwiązaniami IT,
  • Zdobywanie nowych umiejętności i pogłębianie wiedzy technologicznej,
  • Silne wsparcie w okresie wdrożenia w prace zespołu,
  • Stabilne środowisko pracy,
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie,
  • Umowa o pracę,
  • Oferowane wynagrodzenie: 8 000 – 9 700 pln brutto.

Oferujemy

  • Zarekomenduj znajomego i zdobądź 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

O Infolet

Create RealITy - Join Our Team
Zarekomenduj znajomego do pracy na stanowiska na które poszukujemy i zdobądź nagrodę w wysokości 2500 zł! Szczegóły na www.infolet.pl

Infolet jest polską firmą, która od 2005 r. współpracuje z globalnymi korporacjami, jak również klientami z Polski. Nasi specjaliści realizują projekty IT dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. W kwietniu 2013 założyliśmy Fundację Infolet – Młodzi w IT, której celem jest wsparcie finansowe, rozwój, a także kształcenie młodzieży w zakresie informatyki i programowania.