Programista Angular js lub Scala

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

JT Weston sp. z o.o. jest firmą konsultingową świadczącą usługi doradztwa biznesowego oraz IT, zarządzania projektami, budowy i wdrażania dedykowanych systemów i aplikacji IT. Poszukujemy programistów, którzy będą zaangażowani w realizację projektów samodzielnie bądź pod nadzorem bardziej doświadczonych kolegów.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
• Dobra znajomość lub chęć szybkiego podniesienia kompetencji w programowaniu w Angular js lub Scali
• Gotowość do pracy w kilkuosobowym - międzynarodowym zespole
• Chęć podnoszenia kwalifikacji np.: w zakresie machine-learning, języka R

Oferujemy:
• W zależności od potrzeb projektowych i oczekiwań kandydata:
      - Kontrakt / umowę o pracę / odbycie stażu
      - Elastyczny tryb pracy – praca na pełen lub część etatu
      - Pracę w Warszawie lub innych miastach w Polsce
• Ciekawe wyzwania zawodowe
• Wsparcie ze strony doświadczonych kolegów

O JT Weston sp. z o.o.

JT Weston sp. z o.o. jest firmą konsultingową świadczącą usługi doradztwa biznesowego oraz IT, zarządzania projektami, budowy i wdrażania dedykowanych systemów i aplikacji IT.

Informacje o rekrutacji

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji prosimy o przesłanie CV tytule maila wpisując „JTW AS/2014" na adres [email protected]
Prosimy ponadto o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JT Weston sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-199) przy ul. Pokornej 2/912, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.)."