Programista .net / Visual Basic [okolice Wrocławia]

PGB HR

4 000 - 6 000 zł netto

Framework

Mój klient, którego tożsamość będę skłonna zdradzić w prywatnej wiadomości, potrzebuje do swojego zespołu specjalisty na stanowisko:

Programista .NET/ Visual Basic

Wynagrodzenie:
4000-6000 zł netto

Praca na samodzielnym stanowisku podlegającym szefowi działu IT, który rezyduje w siedzibie za granicą.

Nasz klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny.

Wymagania

Zadania:
  • Utrzymywanie wewnętrznej aplikacji do zarządzania i planowania oraz rozwiązywanie problemów z nią związanych,
  • Rozwój funkcjonalności aplikacji,
  • Zapewnianie wsparcia technicznego użytkownikom aplikacji,
  • Stała i bezpośrednia współpraca z oddzaiałami firmy na całym świecie.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu:.Net Framework 4 (język Visual Basic), a także LINQ, WCF, SQL Serwer 2008, Crystal Report 2008, WebServices, Merise.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • benefity

O PGB HR

Magdalena Nykiel
Konsultant ds. Rekrutacji
PGB HR
tel. kom. 537 030 609
e-mail: [email protected]