Junior iOS Developer - Warszawa

ITFS sp. z o.o.

5 000 - 7 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.itfs.pl WWW

Język programowania

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży IT. Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno polski rynek jak i inne kraje Europy.
ITFS specjalizuje się w outsourcingu specjalistów, kadr oraz procesów informatycznych.
Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu: wdrożeń i administracji systemami, bezpieczeństwa, zarządzania projektami. www.itfs.pl
Obecnie naszą ofertę kierujemy do Junior Developerów (Technologie Mobilne), która umożliwi im zdobycie komercyjnego doświadczenia poprzez pracę (z atrakcyjnym wynagrodzeniem) i udział w ciekawych projektach dla naszego Klienta z branży media/internet na stanowisku:

Junior iOS Developer- Warszawa

Informacje organizacyjne:

• Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)
• Start: ASAP
• Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia
• Branża: media/internet
• Wynagrodzenia: 5 000- 7 000 zł netto + VAT

Wymagania

Zakres zadań: • Proponowanie kierunku rozwoju technicznego aplikacji mobilnych
• Rozwój dotychczasowych aplikacji dla platformy iOS
• Wspieranie biznesu podczas projektowania aplikacji mobilnych
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

• Znajomość wzorców projektowych
• Podstawowa znajomość języka Objective-C
• Doświadczenie w pracy z systemem wersjonowania git
• Bardzo dobra znajomość środowiska Xcode lub AppCode
• Dobra znajomość środowiska OS X
• Komunikatywność, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

• Udział w współtworzeniu produktów dla użytkowników
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Kontakt z nowymi technologiami oraz współpracę z doświadczonym zespołem
• Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
• Konkurencyjne warunki zatrudnienia

CV zawierające poniższą klauzulę proszę przesyłać na adres [email protected]

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.

Metodologia pracy

O ITFS sp. z o.o.

Nowoczesna Kadra IT
ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma wprowadzająca nowoczesne rozwiązania w obszarze IT. Oferujemy zaawansowane usługi informatyczne dla przedsiębiorstw oraz outsourcing specjalistów IT.
Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu wdrożeń systemów informatycznych (ERP, CRM), outsourcingu kadry IT oraz migracji systemów do chmur obliczeniowych.

W związku ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami nawiążemy współpracę z Developerami oraz konsultantami w obszarze IT.