Programista PHP

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, działającej na rynku rozwiązań informatycznych, realizującej projekty wymagające zaawansowanych technologii, poszukujemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania i obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie aplikacji internetowych i serwisów webowych w technologii PHP/MySQL w oparciu o różne frameworki PHP.

Oczekujemy:

-doświadczenia w realizacji projektów informatycznych
-bardzo dobrej znajomości języka PHP 5
-znajomości zasad programowania obiektowego, wzorców projektowych
-znajomości przynajmniej jednego z frameworków wytwarzania aplikacji webowych
-znajomości HTML, w tym również HTML5, JavaScript, CSS (również CSS3)
-znajomości MySQL
-komunikatywnej znajomości j. angielskiego (przynajmniej w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji)

Praktyczna znajomość niektórych z poniższych technologii będzie dużym atutem:

-Symfony
-jQuery
-Zend Framework
-umiejętność pisania własnych skryptów JavaScrip

Oferujemy:

-pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
-możliwość rozwoju zawodowego
-pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjny system prowizyjny
-ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie na życie
-pakiet Multisport

Informacje o rekrutacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji w języku angielskim na adres [email protected] w temacie wiadomości wpisując "PHP/4pro/10/14"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Barbara Rodziewicz edge recruitment z siedzibą w Krakowie, ul. Przemysłowa 12 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 5038