Java Web Developer - Gdańsk

ITFS sp. z o.o.

5 000 - 8 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.itfs.pl WWW

Język programowania
Framework
Inne

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży IT. Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno polski rynek jak i inne kraje Europy.
ITFS specjalizuje się w outsourcingu specjalistów, kadr oraz procesów informatycznych.
Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu: wdrożeń i administracji systemami, bezpieczeństwa, zarządzania projektami. www.itfs.pl

Obecnie naszą ofertę kierujemy do Java Developerów, która umożliwi realizowanie innowacyjnych i prestiżowych projektów dla branży lotniczej, z zastosowaniem technologii Java przy współpracy z młodą, dynamiczną załogą w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku IT.
Java Web Developer- Gdańsk

Informacje organizacyjne:
• Miejsce pracy: Gdańsk
• Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia
• Branża: lotnicza (software house)

Wymagania

Zakres zadań:

• Tworzenie i rozwój aplikacji webowych dla linii lotniczych
• Implementowanie, testowanie oprogramowania
• Rozwiązywanie problemów oraz wsparcie techniczne przy wdrożonych projektach

Wymagania:

• Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w Java
• Dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript
• Znajomość frameworków – Spring i Hibernate
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (obsługa dokumentacji technicznej)

Mile widziane:

• Znajomość Maven, Eclipse, jQuery, Prototype
• Wiedza z zakresu metodologii Agile/Scrum
• Znajomość zagadnień z zakresu baz danych

Oferujemy:

• Wpływ na kształtowanie i rozwój tworzonych aplikacji
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę przy realizowaniu innowacyjnych, międzynarodowych projektów dla głównych linii lotniczych
• Kontakt z nowymi technologiami oraz współpracę z doświadczonym zespołem
• Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
• Przejrzyste warunki współpracy
• Możliwość realizowania kolejnych projektów przy współpracy z ITFS CV zawierające poniższą klauzulę proszę przesyłać na adres [email protected]

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Metodologia pracy

O ITFS sp. z o.o.

Nowoczesna Kadra IT
ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma wprowadzająca nowoczesne rozwiązania w obszarze IT. Oferujemy zaawansowane usługi informatyczne dla przedsiębiorstw oraz outsourcing specjalistów IT.
Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu wdrożeń systemów informatycznych (ERP, CRM), outsourcingu kadry IT oraz migracji systemów do chmur obliczeniowych.

W związku ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami nawiążemy współpracę z Developerami oraz konsultantami w obszarze IT.