Programista PHP

Naomisoft

od 2 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2004 Rok założenia firmy

  • http://meteoryt.pl WWW

Język programowania
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska: praca w młodym, prężnym zespole.
tworzenie i rozwój aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka PHP.
projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w JavaScript
atrakcyjne warunki finansowe, uzależnione od umiejętności, oraz zaangażowania.
miła atmosfera

Dodatkowe atuty: doświadczenie w tworzeniu i rozwoju rozbudowanych serwisów internetowych
doświadczenie w tworzeniu i rozwoju rozbudowanych programów bazujących na środowisku JavaScript
znajomość więcej niż jednego języka programowania
znajomość języka XML
mile widziane wyższe wykształcenie informatyczne
zdolność szybkiego uczenia się nowych technologi

Wymagania

doświadczenie w pracy programisty, bądź bogate portfolio
bardzo dobra znajomość PHP 5.x OOP
bardzo dobra znajomość języków: JavaScript
doświadczenie w budowaniu nowoczesnych serwisów www przy użyciu biblioteki jQuery,
bardzo dobra znajomość języka HTML (4.x, 5), CSS
bardzo dobra znajomość MySQL
zdolność logicznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania bieżących problemów, odpowiedzialność
i zaangażowanie
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
dyspozycyjność (możliwość podjęcia pracy, w pełnym wymiarze godzin)
dobra znajomość języka angielskiego na potrzeby analizy dokumentacji
wysoka kultura osobista

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Posiłki w firmie

O Naomisoft

dla Ciebie odkrywamy inteligentne rozwiązania
Firma Naomisoft to producent oprogramowania z serii Asystent z 10-letnim, doświadczeniem na rynku IT. Specjalizujemy się w oprogramowaniu do prowadzenia sprzedaży oraz magazynowe.