Programista PHP [Bydgoszcz, 3000-6000 zł netto]

PGB HR

3 000 - 6 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla mojego klienta, którego tożsamość będę skłonna zdradzić w prywatnej wiadomości, potrzebuje do swojego zespołu ambitnego i lubiącego nowe wyzwania i ciekawe projekty
PROGRAMISTY PHP

Miejsce pracy: Bydgoszcz (możliwość częściowej pracy zdalnej)
Wynagrodzenie: 3000 – 6000 PLN Netto
Praca w zespole, stanowisko podlega bezpośrednio Architektowi

Zadania:
Projektowanie i tworzenie aplikacji WWW
Implementacja komponentów i rozwijanie istniejącego oprogramowania
Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań

Wymagania:
Praktyczna znajomość i doświadczenie w programowaniu w PHP 5+
Praktyczne umiejętności w zakresie HTML 5 + ECMAScript 5 oraz MySQL
Znajomość bibliotek pomocniczych takich jak jQuery, KnockoutJS, Bootstrap
Doświadczenie z technikami AJAX oraz WebSocket-ami
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
Umiejętność trafnego diagnozowania i rozwiązywania problemów
Dbałość o jakość, optymalizację i elegancję tworzonego kodu oraz funkcjonalności

Oferujemy:
Umowę o pracę na pełen etat (możliwa współpraca B2B)
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (3-6 tyś. PLN netto)
Premie (głównie za terminowość)
Stabilną prace w młodym, dynamicznym zespole
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy zdalnej
Profesjonalne narzędzia i środowisko developerskie
Satysfakcję z pracy nad wymagającymi projektami o wysokim stopniu innowacyjności
Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego przez szkolenia

Metodologia pracy

Oferujemy

  • benefity

O PGB HR

Magdalena Nykiel
Konsultant ds. Rekrutacji
PGB HR
tel. kom. 537 030 609
e-mail: [email protected]