Programista JavaScript / .NET

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Język programowania
Baza danych
Framework

Dla spółki akcyjnej, notowanej na giełdzie - producenta technologii geoinformatycznych, w tym map cyfrowych, systemów nawigacji satelitarnej oraz serwerów i systemów informacji przestrzennej - poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Programisty JavaScript / .NET, do pracy w Łodzi.

Wymagania

Główne zadania:
- Tworzenie interfejsów użytkownika aplikacji desktopowych i internetowych bazujących na mapach pracodawcy;
- Tworzenie interfejsów programistycznych do aplikacji bazujących na mapach pracodawcy;
- Rozwój aplikacji kartograficznych służących do pozyskiwania i utrzymywania danych pracodawcy;
- Integracja aplikacji pracodawcy z systemami firm trzecich (np. komunikacja z bazami danych, oprogramowanie sieciowych protokołów komunikacyjnych i współpracy z urządzeniami zewnętrznymi);
- Wersjonowanie wyników pracy z wykorzystaniem odpowiednich systemów kontroli wersji;
- Dokumentowanie wyników pracy i raportowanie postępów pracy;

Wymagane kompetencje i kwalifikacje:
- wysoka znajomość praktyczna i teoretyczna języka Java Script (Prototype, Ext JS, jQuery)
- wysoka znajomość praktyczna i teoretyczna języka C# i technologii .NET (ASP.NET, Entity Framework, MVC)
- bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
- udokumentowana - minimum 4 letnia praca z w.w. technologiami
- udokumentowane wykonanie minimum dwóch projektów w technologii ASP.NET i Java Script
- Znajomość standardów XHTML/CSS/XML,
- Znajomość różnic między popularnym przeglądarkami (Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome).
- Znajomość technologii WebServices,
- Dobra znajomość języka angielskiego. Mile widziane:
- umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych Android, iOS lub Windows Phone
- umiejętności administracyjne serwerów MS Windows Server i MS SQL Server
- znajomość środowiska Delphi

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.