Programista JAVA

  • Warszawa
  • 9000 - 11000 zł netto
  • Kontrakt

Na miesięczy kontrakt z możliwością przedłużenia poszukujemy Programisty JAVA do jednego

z prestiżowych projektów realizowanych przy współpracy z naszym partnerem.

Postawowe zadania programisty:

  • projektowanie i programowanie obiektowe
  • implementację warstwy interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych

Start: ASAP.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
  • znajomości wzorców projektowych (JEE)
  • umiejętności programowania i projektowania obiektowego w języku Java
  • doświadczenia w zakresie programowania w technologii JEE
  • znajomości Hibernate, Spring, jQuery, JavaScript
  • praktycznej znajomości języka SQL, szczególnie Oracle PL/SQL.

Dodatkowe wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji JEE
  • znajomość GWT i platformy Liferay Portal