Programista PHP

www.lobohr.pl
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Dla Naszego Klienta firmy zajmującej się systemami CRM, internetowymi systemami sprzedaży hurtowej oraz detalicznej oraz analityką biznesową w zarządzaniu sieciami sprzedaży, poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko:
Programista/tka PHP
Lokalizacja:Lublin Klient oferuje:

-możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w młodym, dynamicznym zespole
-elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysyłanie CV na adres:[email protected]

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w wiadomości klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez agencję pracy Lobo zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm."

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Wymagania

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość PHP 5
-znajomość projektowania obiektowego
-dobra znajomość języka SQL
-znajomość HTML, JAvaScriptT, AJAX, CSS, jQuery
-znajomość systemów bazodanowych MySQL, MS SQL Server
-praca w systemach operacyjnych MS Windows oraz Linux Zakres obowiązków:

-tworzenie aplikacji webowych
-projektowanie baz danych
-obsługa i serwis istniejących wdrożeń
-opracowywanie dokumentacjio do tworzonego oprogramowania

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Telefon służbowy