Młodszy Programista PHP

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis stanowiska: - Praca w biurze w Pruszkowie (min 1/2 etatu, preferowany cały etat)

- Forma zatrudnienia: Kontrakt (faktura) / umowa u pracę / umowa zlecenie

Praca gółwnie polegająca na utrzymywaniu i rozwijaniu produkcyjnie działającego
systemu.

Wymagania

Wymagania
- dobra znajomość PHP 5.3.x oraz MSSQL (trochę więcej niż podstawy SQL +
ew. umiejętność tworzenia bardziej złożonych skryptów T-SQL)
- wiedza praktyczna z podstaw programowania obiektowego (klasy, obiekty,
dziedziczenie, przeciążenia itp)
- podstawowa znajomość JS, CSS, jQuery
- umiejętność posługiwania się zasobami internetu w celu odnajdywania
podpowiedzi pomocnych przy rozwiązywaniu problemów
- doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (SVN, GIT itp) - lub
przynajmniej wiedza teoretyczna jak takie narzędzia działają
- dodatkowy (duży atut): znajomość Delphi