Front-end Developer

  • Warszawa
  • Umowa o dzieło

Opis oferty

DO ZADAŃ FRONT-END DEVELOPERA NALEŻEĆ BĘDZIE:

- przygotowywanie stron na podstawie dostarczonego projektu graficznego z uwzględnieniem obowiązujących standardów HTML i CSS oraz dobrych praktyk tworzenia kodu,

- tworzenie dynamicznych elementów z wykorzystaniem języka JavaScript (interaktywne elementy graficzne, żądania AJAX),

- współpraca z programistami odpowiedzialnymi za część serwerową.

Wymagania i obowiązki

PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA:

- minimum roczne doświadczenie w pracy jako Front-end Developer,

- znajomość technologii HTML 5,

- dobra znajomość CSS 3,

- bardzo dobra znajomość JavaScript,

- dobra znajomość biblioteki jQuery,

- umiejętność obsługi programów graficznych (w zakresie cięcia przygotowanej wcześniej grafiki),

- umiejętność tworzenia czystego, dobrej jakości kodu,

- umiejętność pracy w zespole,

- samodyscyplina i odpowiedzialność,

- komunikatywny język angielski.

DODATKOWE ATUTY KANDYDATA:

- podstawowa znajomość technologii back-endowych,

- doświadczenie w tworzeniu projektów front-endowych dostosowanych pod urządzenia mobilne.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O CodiLime Sp. z o. o.

Kreujemy Wartość!

CodiLime została założona przez wybitnych algorytmików, złotych medalistów mistrzostw świata w programowaniu zespołowym w konkursie organizowanym przez IBM.

CodiLime projektuje i wdraża autorskie systemy informatyczne w takich dziedzinach jak Fraud & Security Intelligence, Risk Management, Business Analytics, Business Intelligence, Customer Intelligence, Mobile Payments, E-commerce, Web & Mobile Applications. Ponadto firma realizuje szereg projektów w obszarach związanych z BIG DATA, Security, Cloud Computing, OpenStack, OpenContrail, OpenFlow oraz SDN (Software Defined Networks).

Informacje o rekrutacji

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

-Pracując w CodiLime pracujesz z najzdolniejszymi programistami na świecie;

-Masz możliwość dołączenia do prężnie rozwijającej się firmy, która przez ostatnie 18 miesięcy powiększyła się z 6 do 40 pracowników i będzie dalej rosnąć (a Ty masz szansę rozwijać się razem z firmą);

-Nasza współpraca nie skończy się po jednym projekcie, będziesz miał możliwość pracowania przy kolejnych dużych projektach;

-Spędzając czas w biurze nie wydajesz dodatkowych pieniędzy na lunche i napoje – my je zapewniamy;

-Dysponujemy Fun-roomem w biurze, w którym znajdziesz x-box, piłkarzyki oraz rzutki;

-Ponadto organizujemy sobie dodatkowe atrakcje – halowa piłka nożna oraz singstar – to tylko niektóre z nich. :)

Aplikacje wraz z CV prosimy przesyłać na: [email protected] z dopiskiem 'Front-end Developer'