JAVA/J2EE Developer

Adecco Poland Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się Firmy z branży IT aktualnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: JAVA/J2EE Developer

Nr ref.: JD/BB/2014
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
• Dołączenie do zespołu realizującego nowy projekt z zakresu analityki dla Klienta z branży finansowej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim:
• Co najmniej dwóch lat doświadczenia w programowaniu w języku Java. Dodatkowo mile widziane będzie doświadczenie i wiedza z zakresu:
• Java 7, Java 8, Maven,
• systemów kontroli wersji: Git, SVN,
• Spring 4 (spring-security, spring-data-jpa, spring-boot, spring-tx, spring-core, spring-data-rest),
• REST (JSON, Jetty, Jackson),
• WebService (JAX-WS, JAX-RS, Apache CXF, Apache Axis),
• Apache Wicket 6, Servlet, jQuery,
• projektowania encji i zapytań w języku SQL (PostgreSQL 9),
• znajomość technologii NoSql (MongoDB, Cassandra),
• znajomość technologii i platform integracyjnych: Camel, Fabric8,
• umiejętność czytania dokumentacji analitycznej UML.

Co oferujemy w zamian:
• Elastyczne warunki zatrudnienia (możliwość nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę bądź na podstawie działalności gospodarczej),
• Ruchome godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
• Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności,
• Możliwość pracy oraz zdobycia doświadczenia w najnowocześniejszych technologiach,
• Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
• Udział w ciekawych i rozwojowych projektach,
• Opiekę medyczną.

Metodologia pracy

O Adecco Poland Sp. z o.o.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).